5 Eylül 2014 Cuma

Kontes ile kısa kısa #5Forever Aloe Moisturizing losyon diğer çoğu Forever ürünü gibi çok amaçlı. Yüz, vücut, el hepsine uygun olduğunu söylüyor ama bence vücut & el için daha uygun. Yüzümde sevmedim, ağır geldi ve yağlı his bıraktı. 

118ml/45TL


Yves Rocher Pure System Yüz Yıkama Jeli, akneli ve siyah noktalar için üretilmiş. Yani tam benlik :) Kokusunu pek sevdim. Verdiği temizlik hissini, yumuşaklığı de beğendim. Tam boyunu da alacağım. Lakin normal bir jelden farklı olarak peeling gibi parçacıklı. O yüzden aktif akneli dönemde kullanılmasa daha iyi mi ki diye düşünmekteyim.

125ml/25TL

Bloglovin Google + Facebook Twitter Instagram

4 yorum:

 1. Yves Rocher Pure System i almak isterim güzelmiş

  YanıtlaSil
 2. Seneler önce bende kullandim sanki bu serisini, iyiydi ama benim problemli cildime ancak doktor imdada kosabilmisti ;)

  YanıtlaSil
 3. Yazacaklarimin başlıkla yada verdiğin bilgilerle hiç ilgilisi yok ama aklıma esti yazmak :) çok tatlı ve güzel bir site. Bende sinemaki maskesini ararken farkettim siteni. Altta 'Yorum yazan elleriniz dert görmesin' notunu görünce içimden geldi :) Yazıların çok güzel ve faydalı görünüyor bende deneyip faydalanacağım inşallah. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Günlük Yaşamım, evet onun seti de var. Denemek lazım :)

  Viva, bu ürünler doktorluk ciltlere yetmiyor zaten. Geçmiş olsun ^.^

  Merve, güzel yorumun için çok teşekkürler :) Beğeniliyorsa ne mutlu ^.^ Sık sık beklerim

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)