13 Ağustos 2014 Çarşamba

Yves Rocher Brazillian Coffee Beans

Yves Rocher şampuanlarına ek olarak duş jellerini de sırayla deneme maceram sürüyor :) Son denediğim o meşhuurr kahveli olanı.


Çok pis bir özelliğim vardır ki o da herkesin çoook çok beğendiği şeyleri ben pek beğenmem. Bu üründe de böyle oldu. Temizlemesi, verdiği rahatlık hissi, köpürmesi hoşuma gitti ama koku bakımından çok harika bir şeyle karşılaşmadım. Gerçi ben yiyecek kokularından ziyade çiçek kokuları insanıyımdır. Belki de bu yüzden bayılmadım, bilemiyorum :)


Ne yazık ki bir daha almayacağım, bunun yerine diğer çeşitleri denemek istiyorum :) Stoğumda da 2 farklı çeşit var daha.

Ürün Miktarı: 200 ml
Piyasa Fiyatı: 10,90 TL

Sevgiler


3 yorum:

 1. Bio Culture olanı beğenmedim pek. Ama bu kahvelinin kokusu hoşuma gitti. Aynı şekilde çilek vb kokuları çok seviyorum ama bu bana misbone tadını hatırlattı =)

  YanıtlaSil
 2. Ya bu duş jeline herkes bayılıyor. Ben kahve delisi bir insan olarak kokusunu cok yapay buldum. Gerçek kahve hissini kesinlikle yaşatmıyor. Sorun bende mi diye düşünmüştüm ama beğenmeyen tek ben değilmişim :)

  YanıtlaSil
 3. Yaban Mersini, Misbone pek de severim ama bilemedim ki ^.^ Bio Culture denemedim hiç. Ama beğenmeyeni var baya.

  Balböceği, evet doğru kelime işte bu: 'Yapaylık' ! Sanki bir plastik kokusu ile harmanlanmış gibi, çok tiz. Kokusunda hiç bir davet yok :)

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)