12 Ağustos 2014 Salı

NOTD: First Crush

Herkese merhaba!
Tatilimin başlamasıyla kışın edindiğim kuru ojeleri kullanıma açmış bulunuyorum. Tercihim; elimdeki en uygun rengi de ayaklarımda kullanarak  hoş ikililer elde etmek. Bunlardan ilki Incoco First Crush ve China Glaze Make Some Noise.China Glaze Make Some Noise için buraya bakabilirsiniz.

Incoco First Crush, tabanda açık renk üzerine el yazısı ile yazılmış 'He Loves Me, He Loves Me Not' deseninden oluşuyor. Bir aşkın/ilişkinin en heyecanlı o ilk dönemine gönderiyor sizi. Bence pek romantik :) Tabandaki renk pakette ve görsellerde kırık beyaz gibi dursa da aslen hafif sarı yansımaları mevcut.


Bu yaz sıcağında uygulamam biraz daha zor oldu. Gerçek ojeden yapıldıkları için sıcak havadan kaynaklı uzamalar, kopmaması gereken yerlerden kopmalar, baloncuklanmalar yaşadım.  Biraz daha serin ve nemsiz bir ortamda saklamak gerekecek diye düşünüyorum.
Vaat ettiği gibi 14 gün de dayanamadı. 5-6 gün civarındayken tırnak ucundan yıpranmalar, soyulmalar başladı. Yine de açık renk olmasından dolayı bu deformasyon kendini pek belli etmedi ve 10 gün kadar beraber takıldık.


Fiyat:23 TL
Tek kullanımlık olduğu düşünülürse bana çok pahalı geliyor. O yüzden yine indirim kovalamanızı öneririm :)
Sevgiler

3 yorum:

  1. Çok güzel bir görüntü elde etmişsin.Eline sağlık! 23 TL demesen daha güzel olacaktı.Tek kullanım için pahalıymış gerçekten :/

    YanıtlaSil
  2. Fiyat bilgisine gelen kadar her şey çok güzeldi bence de =) güzelmiş, elinize de çok yakışmış ama 23TL çok fazla bence ;)

    YanıtlaSil
  3. İndirimde 5 TL'ye kadar düşüyor kızlar. Ben de o kadara aldım zaten :) 23 mümkün değil vermem. Çok teşekkürler ^.^

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)