28 Ağustos 2014 Perşembe

Alı$veri$ Postası: Penguen - D&R - Notebook

Şu sıralar okuma aşkım tavan yaptı. Birbiri ardına kitaplar bitirmeme ek olarak yenilerini de kovalamanın peşindeyim :)  Sık sık kitabevlerine gidiyor, neler varmış diye göz gezdiriyorum. Bu yazı aldıklarım ve bazı kampanyalar ile ilgili olacak.


Çeşit fazlalığı ve ortam güzelliği ile favorim olan Penguen Kitabevi kart sistemine geçmiş. Ayın kampanya kapsamındaki kitapları bu kart ile 8-10 liraya alabiliyorsunuz. En son gittiğimde Neil Gaiman kitaplarından Mezarlık Kitabı, Anansi Çocukları kampanya kapsamındaydı örneğin. Daha çok çeşit var ama aklımda sadece bunlar kaldı. Elimde oldukları için kitap almadım, tercihimi orijinal defterlerinden yana kullandım. 
( Diğer çeşitler için tık)Bir diğer durağım Notebook mağazası oldu. Buradan da çok şirin defterler aldım. Kedili olan set kitaplar mantığında karton bir kutu içinde 4 ayrı defterden oluşuyor. Pek sevdim:) 
( Diğer çeşitler için tık )D&R'ın 5 TL'lik kitaplar kampanyası bitmiş, yerine 10 TL'lik kitaplar kampanyası gelmiş. Kampanya hem mağazalarda hem de online satışta mevcut. Golem ve Cin 1,5 ay kadar önce listeme giren fakat 30 küsurluk fiyatından dolayı almak istemediğim bir kitaptı. Bu fiyata iyi oldu :) King ise asla kaçmazdı.


Şurada bir serinin peşinde olduğumu yazmıştım. Hemen hemen tüm kitapları topladım. Hayalet Hikayeleri'nin de gelmesiyle geriye sadece 1 tane kaldı :)


Havadislerim bu kadar :) Bol kitaplı günler diliyorum herkese.
Sevgiler

4 yorum:

 1. Benim de bu ara okuma aşkım tavan yaptı ! Okunacak kitaplarım azaldığı için de hep kitap alışverişi yapma peşindeyim :)Güle güle kullan,güle güle oku hepsini,çok güzeller ! :)

  YanıtlaSil
 2. güle güle oku canım defterleri çok beğendim

  YanıtlaSil
 3. ay kasetli deftere bayildim, güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 4. Golem ve Cin'i dün bende aldım ve hemen başladım :)) çok beğendiğimi söyleyebilirim *.*

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)