16 Nisan 2014 Çarşamba

NOTD: Square

Haftanın manikürü ile herkese merhaba ^.^Sınavın yaklaştığı şu günlerde artan stresimi nail art işi ile bir nebze azaltmaya çalışıyorum.
Bir çeşit meditasyon sanki, iyi geliyor ^.^
Bu sefer hangi ojeleri kullanmışım bakalım;


Zeminde 2 kat Rimmel Lively Lilac var. 
Üzerine ise Sally Hansen Thinking Blue ve China Glaze Traffic Jam ile kareler çizdim. Karelerden birinin kenarını Flormar Nail Art koleksiyonunun siyahı ile belirginleştirdim.


Herhangi bir bant filan kullanmadım. Serbest çalıştım.
Farklı renklerin kombini ile de güzel olacağını düşünüyorum.
Mat versiyonu için şuraya bakabilirsiniz.


Sevgiler


4 yorum:

 1. harika olmuş, renk uyumuna bayıldım!

  YanıtlaSil
 2. İlk olarak çok hüzel olmuş ellerinize sağlık :) size ufak nacizade bir sorum olacaktı. Benim tırnaklarımın bazılarının yapısı kare bazıları yuvarlak. Ben dipleri kare olan tırnaklarımı yuvarlak biçimde törpüleyince hoş durmuyor. Dipleri yani yapıları kare olan tırnaklarımı nasıl yuvarlak hale getirebilirim?

  YanıtlaSil
 3. Nilgün, çok teşekkürler :)

  vmpr_princess, teşekkür ederim :) Aslında kare dip olan tırnakta yuvarlak törpü hoş durur, yani netteki görsellerde hoş duruyor :) sizin bahsettiğiniz farklı bir durum mu ki? gözümde canlanmadı pek. 5 törpü şekli var. hepsini deneyin bence, hangisi hoşunuza giderse... onun dışında ojeyi oval şekilde sürüp (yani kare köşelerini boş bırakarak) bir çeşit göz yanılgısı yaratabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 4. Bu güzel cevap için çok teşekkür ederim dediklerinizi uygulayacağım :)

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)