6 Şubat 2014 Perşembe

Yves Rocher Volumizing Shampoo

Bir süredir kullandığım Yves Rocher şampuanın yazısını yazma vakti geldi de geçiyor :)
İnce telli saçlar için hacim verici şampuan* olarak geçen bu ürünü buyrun hep birlikte inceleyelim.
Teknik bilgisi ve vaatleri;Bretagne'daki organik tarım sahalarımızda yetişen Organik Ebegümeci Özü yapılandırıcı özelliği ile saçlara hacim ve dayanıklılık katar.
Silikon içermeyen formülüyle saçınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Paraben içermez. Doğada çözünebilen formüllere sahiptir.


Temizlemesi başarılı. Ayrıca verdiği hafiflik hissi de çok rahatlatıcı. Kullanım sonrası hafif ve kolayca taranan saçlara sahip oluyorum. Saçlarım her ne kadar ince telli olsa da hacimden yana sorun yaşamıyorum. Bu sebeple ürünün saça hacim verdiğini/vermediğini pek anlayabildiğim söylenemez.
İçeriğinde paraben ve silikon olmaması ise bonusu ;)


Ürünü sevmemdeki en temel neden ise kesinlikle kokusu.
Harika bir çiçek kokusuna sahip.
Saçta bıraktığı koku, kullanım anındaki kadar yoğun hissedilmese de ortanın çok çok üzerinde.
İndirim oldukça sırf kokusu için bile alırım :) O derece beğendim.

Ürün miktarı: 300 ml
Piyasa Fiyatı: 17,90 TL
3 yorum:

 1. Hmm kokusunu çok merak ettim, en kısa zamanda bende deneyeceğim.. Şampuanları resmen vaatlerine göre değil kokularına göre seçen bi tipim :)

  YanıtlaSil
 2. felik felik ince telli saçlara hacim veren şampuan arıyorum artık umutsuzluk derecesindeyim ama bunu alsam mı almasam mı çok kararsız kaldım genelde sadece şamğuan da etki etmiyor saç kreminden köpüğüne kadar her şey olunca etkisini gösteriyor

  YanıtlaSil
 3. Hazal; Aynen, koku önemli :D

  Ecem; Ben de sadece şampuanın çok süper etkili olacağını düşünmüyorum. Hatta bir köpük gibi şekillendirici ürünler dışında sonuç elde edilebileceğini de pek düşünmemekteyim. Sonuçta saçın yapısı nasıl değiştirilebilir ki :S

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)