17 Şubat 2014 Pazartesi

Alı$veri$ Postası: Makyaj Saati

Cuma günü Makyaj Saati'nden tüm ürünlerin %50 olduğuna dair bir kupon kodu alınca hemen değerlendirdim.
Bir nevi sevgililer günü hediyesi hakkımı kullandım diyebiliriz :)Uzun zamandır kovaladığım Color Club Holo ojelerinden 2 adet daha edindim. Böylece koleksiyondan  beğendiğim tüm renkleri tamamladım. Tanesi 15 TL'ye geldi.

Oje sürmeye vakit bulamadığım yoğun günlerde kuru ojeler resmen hayatımı kurtarıyor. Bu yüzden uyguna buldukça stokluyorum :) Incoco kuru ojelerden 3 desen seçtim. Tanesi 5 TL'den çok iyi oldu.

Cuma günü oluşturduğum siparişim bugün elime geçti.
Ojeler baloncuklu paket ile sarılmıştı. 
Yani hız ve paketleme konusunda memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Sizler de bu tarz indirimlerden haberdar olmak istiyorsanız: Kontesce Fan Sayfasını veya Instagram hesabımı takip edebilirsiniz.
Sevgiler

6 yorum:

 1. Bu ojeler Flormarın yeni çıkardığı mirror serisine benziyor mu sence? Gerçi pek yeni denemez üstüne bir seri daha çıktı ama benziyor gibi geldi tırnaktaki duruşlarını merak ettim. :-*

  YanıtlaSil
 2. çok güzel görünüyorlar :)
  bloguma beklerim http://makyajdenizi.blogspot.com.tr
  sevgiler :)

  YanıtlaSil
 3. Liby, hayır canım. Hatta alakası yok. Bu ojeler holo oje. Güneşte çok çok farklı duranlardan. Mirrorlar sedefli, metalik oje gibi. Şurada birini tanıtmıştım bak ---> http://www.kontesce.com/2013/04/color-club-cloud-nine-tutorial.html

  Makyaj denizi, tşk ederim :)

  YanıtlaSil
 4. incoco kuru ojelerden memnundun değil mi kontes? kalıcılığı iddia edildiği gibi 14 güne uzuyor mu peki?

  YanıtlaSil
 5. Balböceği, tşk ederim :)

  Gül, evet çok memnunum, Sephora'nınkiler de süper ;) Şöyle; elleri pek kullanmadığın (bulaşık, havuz, deniz vb) zaman kalabiliyor. Onun dışında ömrü 7-10 gün. Ki bence bu bile oldukça yeterli :)

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)