3 Ocak 2014 Cuma

Nivea Du$ta Vücut Kremi

Kutlamaları da içinde barındıran yorgun bir haftanın ardından gelen hafta sonu benim için tek bir şeyi ifade eder: kendime zaman ayırabilmek.
İşte bu amaca hizmet eden, Nivea'nın yeni sayılabilecek ürünleri "Duşta Vücut Kremleri" bugünkü konuğum.Peki nasıl oluyor bu duşta vücut kremi?Kullanımı oldukça basit, sonucu ise harika :)
Yumuşacık bir cildiniz oluyor.
Yağlı bir his bırakmıyor.

Ürünü sürerken klasik bir nivea kokusu alıyorsunuz ama sonrasında cildinizde koku kalmıyor. 
Kıvamı vücut losyonlarından biraz daha sıvı.
İçinde silikon ve renklendirici bulundurmuyor.
Ben kuru ciltler için olanını bir tık daha çok sevdim.
Özellikle kış günlerinde, kremlenmeyle uğraşmayı sevmediğim için (emilmesinibeklerkendonayazmak),  benim en büyük kurtarıcım oldu.
Bittikçe alacağım :)
Sevgiler

Ürün miktarı: 250 ml
Piyasa Fiyatı: 12-13 TL

4 yorum:

 1. ben de almayı düşünüyordum zaten

  YanıtlaSil
 2. Ben yazdan beri kullanıyorum , gayette memnunum , benim gibi üşengeçler ve çok üşüyenler için 10 numara bir ürün banyoda işi bitiriyorsun bir seferde :))

  YanıtlaSil
 3. Cildim çok kuru ve o yüzden vücut losyonları dışında duşta vücut kremide mutlaka kullanıyorum. Nivea'nınkileri çok merak ediyorum fakat açıkçası pahalı buluyorum biraz. Ben Isana'nın sütlü proteinli olan duşta vücut kremini kullanıyorum ve oldukça memnunum ondan da :) Eğer böyle ürünler kullanmayı seviyorsan bir şans verebilirsin :)

  YanıtlaSil
 4. Günlükçü Bayan, umarım siz de memnun kalırsınız :)

  Gülümse Yüzüme, kesinlikle katılıyorum :) hihi

  Ece Yıldız, Isana markasını çok duyuyorum ama henüz hiç denemedim. Bahsettiğin ürün güzel bir başlangıç olabilir ^.^ Çok teşekürler :)

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)