20 Ocak 2014 Pazartesi

Calvin Klein Euphoria

Herkese merhaba!
Yeni bir haftaya mis gibi bir parfümle başlayalım mı, ne dersiniz? :)
Önce biraz teknik bilgi;


Tepe notası: sulu yeşil akoru, sicilya bergamutu.
Euphoria, büyüleyici sicilya bergamutunun zenginleştirdiği ve sulu yeşil akorun sardığı taze egzotik hurmanın görkemli bir girişi ile canlanıyor.

Kalp notası: manolya, ışıltılı orkide, enerjik beyaz hanımeli çiçeği ile ustaca uyum sağlayan, göz kamaştırıcı orkide ve manolya notaları.
Euphoria'nın esansındaki taze nilüfer çiçeğinin çiçeksi özüne feminenlik ve gizem katıyor.

Dip notası: kremsi akor, sandal ağacı.
Baş döndüren aynı zamanda hafif ve şehvetli finale yaklaşırken, beyaz sandal ağacı, el değmemiş sıvı kehribar ve bailey's in cezbedici kremsi uyumu ile harmanlanıyor.

Tüm bunlar karışınca ortaya oryantal esanslı bir parfüm çıkmış.


Genelde çoğu parfümü beğenmeme rağmen çiçeksi kokuların yeri ayrıdır gönlümde.
Euphoria da adeta manolya, orkide, hanımeli ve nilüfer içeriği ile "Beni sevmen için daha ne yapabilirim?" diyor bana :)

 Klein ve Fabien Baron tarafından tasarlanan şişesi ise oldukça dikkat çekici. Yeni açmakta olan orkide çiçeğini temsil ettiği için içeriği ile de bağlantılı.


Euphoria, kalıcılık ve tenimle uyumu konusunda da benden tam puan aldı. Ama tabi bunlar her tene göre değişiklik gösteren durumlar olduğundan öncesinde mutlaka denemenizi öneririm.

Bendeki 100 ml. Yani uzunca bir süre beraber olacağız :)
Piyasa Fiyatı: 279 TL

Son olarak çok etkilendiğim tanıtım yazısı;

”Euphoria sınırları olmayan bir yolculuk. Yeni kazanılmış özgürlükten ilham alan, bireyin hayallerini yaşama dönüştürmesini anlatan bir parfüm.” 
Calvin KleinCalvin Klein’ın yarattığı her parfüm onun hayatının bir evresinden esinlenir. Calvin Klein’ın en yeni parfümü Euphoria da yeni bir evreyi anlatıyor, yeni kazanılmış özgürlük. Euphoria kendini özgürleştirmekle ilgili bir parfüm. Sınırsız bir yolculuk. Hayatı yeniden ele alış biçiminin oluşumu… Baştan çıkarıcı… Bir hayali yaşamakla ilgili…


Hayalleriniz gerçek olsun!
Sevgiler

5 yorum:

 1. Oldukca kalici ama ic baymiyor. Ben cok memnunum. Gule gule kullan sen de :)

  YanıtlaSil
 2. bayılıyorum buna ben nasıl mıs nasıl guzel

  YanıtlaSil
 3. parfüm cidden mükemmel kokuyor ancak o fiyatına karşılık çok kalıcı olduğunu düşünmüyorum.takip ediyorum blogunuzu,sizi de beklerim

  lamapink.blogspot.com

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)