2 Aralık 2013 Pazartesi

Lancome DreamTone Sonuçları (Önce/Sonra)Lancome DreamTone kullanımında 8 haftayı devirdim ve öncesi/sonrası fotoğrafları ile buradayım :)
Öncelikle belirteyim ki; ürünü, aktif sivlcelerim olduğu dönemlerde özellikle kullanmadığım günler oldu. 
Ters bir etkileşim olmasından korktum.
Buna rağmen sonuçlar nasıl olmuş bakalım;


Cildim kötüdür derken şaka yapmıyordum evet :/
İki foto arasındaki cilt rengi farkı tamamen başka bir gün/ başka bir yer/ başka bir mevsimden kaynaklı olmakla beraber, ürünün sadece üst kısımdaki büyük lekeyi yok ettiğini görebilmekteyiz. Ki en düzenli kullandığım kısım orasıydı.
Diğer lekelere olumlu yönde etkisi olsa da henüz tamamen ortadan kaldırması söz konusu değil.

Ürün bence kesinlikle işe yarıyor :)
Şu sivilce problemimden tamamen kurtulabilirsem şayet, leke tedavisinde DreamTone'a başvurabilirim.

Ürün Miktarı: 40 ml
Piyasa Fiyatı: 250 TL 
(Bazı online alışveriş sitelerinde 190TL'ye de gördüm)
Sevgiler3 yorum:

  1. sevgili kontes cilt probleminize kesin teshis kondu mu, sunun icin soruyorum ki bana da yillarca akne teshisi kondu ve yanlis sivilce tedavileri uygulandi blogumda yazmistim belki bir goz atmak istersiniz perisscope. blogspot.com gul hastaligi bolum1,2ve 3 sevgiler ve acil sifalar

    YanıtlaSil
  2. Dut Yaprağı, gittiğim doktorlar hep akne dedi. İki krem bir antibiyotik ile yolladılar beni :) Ama geçenlerde bu konularda bilgili olan bir arkadaşım sorunumun 'sebaceous filament' olabileceğini, Türkiye'deki çoğu doktorun bu cilt problemi hakkında bilgisiz olduğunu söyledi. Sizin bahsettiğiniz de bu mu ki? Hemen bakıyorum :)

    YanıtlaSil
  3. Sevgili Kontes büyük bir talihsizlik eseri tavrı pek hoş olmayan bir hekime denk gelmişsiniz. Yazılarımı okumuşsunuz zaten, her şeyi ayrıntılı anlatmıştım, gittiğim hastaneyi , hekimlerimin adını da yazmıştım eğer İstanbul daysanız öneririm. Bununla beraber İstanbul da devlet hastanelerinde hoca randevusu alarak görüşmek neredeyse imkansız özel proflar zaten insanı sömürüyor. Çektiğim için biliyorum, en kısa zamanda acil şifalar diliyorum, sevgiler

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)