30 Ekim 2013 Çarşamba

Flormar Passionate Dots Lipstick PD25

Herkese merhaba!
Kırmızı üzeri siyah puantiyeleriyle oldukça klas görünen 'Passionate Dots' koleksiyonunu incelemeye en sevdiğim ve en çok kullandığım makyaj grubu olan rujdan başlamak istedim.

Bendeki ruj PD25 no'lu, koyu kahverengi. Tahminimce koleksiyondaki en koyu renk. *Kalıcılık ve renk verme konusunda oldukça başarılı.
*Senenin modası olan kahverengi dudaklar için uygun bir renk. 
*Asla orta yaş ruju gibi değil aksine oldukça gotik bir hava veriyor.
*Ben böyle oval rujları zaten taşırdığım için renk de koyu olunca çok çok kötü bir sonuç elde ettim :) Fırçayla kullanmak daha temiz bir uygulama ve daha doğal bir görüntü ortaya çıkardı.
*Yapısı aşırı kuru değil ama ıslak da değil. Öncesinde mutlaka bir dudak nemlendirme işlemi gerektiriyor. Aksi durumda çizgilere doluyor ve renginden dolayı kötü bir şekilde dikkat çekiyor. 
*Daha kremsi ve yumuşak bir yapısı olsaydı daha rahat kullanabilirdim( Laura Mercier Cassis ile karşılaştırınca ne demek istediğim daha net anlaşılabilir.). Ama bu tarz rujlarda üzerine tek kat lipgloss sürüp bu sorunu ortadan kaldırıyorum. PD25 de Estee Lauder Gloss To Holiday setteki Electiric Ginger ile güzel bir ikili oldu.


Diğer renkler/fiyat bilgisi ve online satın alma için şuraya bakabilirsiniz.
Sevgiler ^.^1 yorum:

  1. içeriğinde çilek özleri olduğu için kullanamayacığım bir ürün ama çok sevimliler :(

    YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)