29 Ekim 2013 Salı

Bioderma Sebium Al Krem


Yine akneli ve yağlı ciltlere uygun olduğu söylenen bir krem deneyimi ile buradayım.
Öncelikle vaatlerine bakalım;

* Akne ve siyah noktaların giderilmesine yardımcı olurken, yeniden oluşmalarının engellenmesine destek olur.
* İçerdiği InfLamin® patenti (laminarya ve ramnoz) ve sofora lipitleri ile enflamasyonun azaltılmasına, kızarıklıkların yatıştırılmasına ve tahriş etkisinin hafifletilmesine yardımcı olarak ciltte iz kalma riskinin azaltılmasına katkı sağlar.
* Fluidactiv® formülü sayesinde sebum kalitesini yükseltmeye destek olur. İçerdiği çinko glukonat, anti bakteriyel etkisiyle cildin arınmasına yardımcıdır.
* Hafif ve yağsız bir dokuya sahiptir, komedojenik değildir.
Peki ben neler deneyimledim?
Bu kremden 2 tüp kullandım.
İlk tüpte açıkcası öyle çok harika bir his yaşamadım. Akne ve siyah noktalar gitmedi. Hafif bir yapısı vardır dense de benim cildime ağır geldi ve yağlı & parlak bir görünüm verdi.


İkinci tüpte ise çok daha kötü şeyler yaşadım. Ne zaman sürsem yüzüp kıpkırmızı oldu ve cayır cayır yandı. Yağlı görünüm 2-3 kat arttı ki resmen yağ aktı diyebilirim bu durum için... Şaştım kaldım. Tamam çok mükemmel bir krem değildi ama bu denli alerjik reaksiyon da yaşatmıyordu. Sonra aklıma tarihine bakmak geldi. Ve tarihin geçmek üzere olduğunu gördüm.


Bu ürün bana bir firma tarafından Nisan ayında hediye edilmişti. O dönem elimde başka ürünüm olduğu için Temmuz'da kullandım (gerçi bitiremedim, çöpe attım). Son kullanma tarihi ise Ağustos'tu.

Sonuç olarak; bu ürün kendisine verdiğim ikinci şansı da bu şekilde tüketmiş oldu. Bir daha yanından geçmem.

Ürün Miktarı: 30ml
Piyasa Fiyatı: 54.5 TL

0 yorum:

Yorum Gönder


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)