5 Ekim 2012 Cuma

Mimlendim! #1 :)


Merhabalar :)

İlk mim'imle karşınızdayım.Sevgili Metal Bebek beni mimlemiş bakalım neler sormuş.

Sesinizin çok güzel olduğunu farz edin ve ideal sahne performansınızı tarif edin.(Hangi şarkıyı söylerdiniz,nasıl giyinirdiniz,size kimler ya da hangi aksesuarlar eşlik ederdi?)

Yanni'nin orkestrası ve kendisi komple bana gelsinnn :D Kıyafette uzun siyah bir gece elbisesi tercih ederdim. Şarkı 'On Sacred Ground' olurdu. Şarkıda döktüren bayan da ben olurdum.
Özel bir gününüzde bir koro ya da özel bir kişi sizin için sürpriz bir parça hazırlamış.Parçanın özelliği sizi tarif etmesi.Hangi parça olurdu bu?

Nazan Öncel'in şarkı sözlerini çok anlamlı bulurum.Sesine de ayrı aşığımdır. 'Bırak Konuşsunlar' ın bana söylenmesini isterdim.
İçinizde kalmış,söylenmemiş bir takım şeyler var.Uygun şartların biraraya geldiğini hayal edin.O kişiye(yarım kalmış bir aşk,kırgın olduğunuz bir dost vs.) duygularınızı anlatabileceğiniz bir fırsatınız var.Ona hangi şarkıyla duygularınızı anlatırdınız? 


Bu kişi kesinlikle sevmediğim bir kişidir. Her ne kadar nakaratına katılmasam da, Kurban'da Misafir'i dinletin, beni muhattap etmeyin :)Sizi şu an okuyanlara göndermek istediğiniz parça?

Gitme sevgili okuyucu, kal bak çok güzel bu blog :p


Mim işi eğlenceliymiş sevdim :) İçinden gelip de cevaplamak isteyen herkese gitsin bu mim!

4 yorum:

 1. Çok sevdim bu mimi, bu sayede aklıma gelmeyen birçok güzel şarkı dinledim.Nazan Öncel'i ben de çok severim, Nil'in bu şarkısının da anısı var bende:) Keyifle okudum,dinledim, tşkler:)

  YanıtlaSil
 2. Zaman ayırıp dinlemen beni çok mutlu etti kuzumm sağolasınn <3 :))

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim cevapladığın için :) hmm güzel cevaplar ve güzel şarkılar :))

  YanıtlaSil
 4. Ben de teşekkür ederim canımm :)

  YanıtlaSil


♥ Yorum yazan elleriniz dert görmesin, sevgiler :)